| Dostupnosť: | |
|---|---|
|
Export PDF |
|
Avatar SMC Spĺňa požiadavky normy EN124-A15
Všetky prístupové kryty sú vyrábané v SMC
Odolný voči nárazom a poveternostným vplyvom
Žiadna inherentná hodnota šrotu
Možnosť uzamknutia
Odolný voči korózii
Jedinečný viacsmerný sklz
ľahkej hmotnosti spĺňajúce predpisy pre ručnú manipuláciu

EN124 A15 SMC KOMPOZITNÝ KRYT ŠTVRTÉHO ŠACHTA |
||||||
KÓD PRODUKTU |
ČASTÉ OTVORENIE pxp (mm) |
NAD ZÁKLADNOU DxD (mm) |
VEĽKOSŤ OBALU dxd (mm) |
HĹBKA H (mm) |
Hmotnosť (kg) |
Načítava sa (kN) |
CSF2301 |
300 x 280 |
360 x 345 |
320 x 300 |
40 |
3.6 |
15 |
CSF2302 |
360 x 360 |
460 x 460 |
400 x 400 |
40 |
5.5 |
15 |
CSF2303 |
450 x 300 |
540 x 390 |
470 x 320 |
40 |
6 |
15 |
CSF2304 |
450 x 450 |
540 x 540 |
470 x 470 |
40 |
8 |
15 |
CSF2305 |
460 x 460 |
570 x 570 |
500 x 500 |
40 |
10 |
15 |
CSF2306 |
600 x 450 |
710 x 560 |
620 x 470 |
40 |
11 |
15 |
CSF2307 |
560 x 560 |
670 x 670 |
600 x 600 |
40 |
13 |
15 |
CSF2308 |
600 x 600 |
680 x 680 |
620 x 620 |
40 |
14 |
15 |
CSF2312 |
700 x 700 |
900 x 900 |
750 x 750 |
50 |
18 |
15 |
CSF2314 |
750 x 750 |
880 x 880 |
800 x 800 |
75 |
28 |
15 |
CSF2315 |
860 x 560 |
975 x 675 |
900 x 600 |
40 |
23 |
15 |
CSF2317 |
900 x 600 |
1017 x 717 |
940 x 640 |
50 |
27 |
15 |
Voliteľné doplnky: Pogumované „Bezpečnostné uzamykanie“. |
||||||
ľahkej hmotnosti spĺňajúce predpisy pre ručnú manipuláciu
Naše testovacie orgány tretích strán: LLOYDS BRITISH, ICAS, SGS
Index výkonnosti Avatar SMC
Protišmykový vzor

Avatarový kryt kompozitných prístupových krytov dosiahol vedúcu hodnotu protišmykovej odolnosti na trhu 89
Nižšie uvedená tabuľka bola vytvorená z údajov zhromaždených okresom
Surveyors Society a ilustruje prijateľné parametre pri testovaní pomocou testu kyvadla TRRL vo všeobecnom súlade s BS667:časť 1:1986
Tento test poskytuje hodnotu odolnosti proti pošmyknutiu (SRV) pre každý testovaný povrch. Čím vyššia hodnota, tým väčšia odolnosť proti pošmyknutiu.
Hodnota TRRL Pengulum |
Stav Povrchu |
19 a nižšie |
Nebezpečné |
20-39 |
Okrajové |
40-74 |
Uspokojivé |
Holubica 75 |
Vynikajúci |
Test odolnosti voči UV žiareniu
Tabuľka 3-1 Ultrafialové testovacie podmienky Štandardný zdroj Trvanie expozície ASTM G154
Tabuľka 3-1 Podmienky ultrafialového testu
Štandardné |
Zdroj |
Trvanie expozície |
ASTM G154a (1. cyklus) |
UVA: 340 nm |
2 160 hodín |
ASTM G154b (1. cyklus) |
Xenónový oblúk: 340 nm |
1 000 hodín |
ASTM G154 (cyklus 3)c |
UVB: Typ 313 |
2 160 hodín |
Zhrnutie výsledkov |
||
Priemerná pevnosť v ohybe Pred starnutím UV žiarením (MPa) |
Priemerná pevnosť v ohybe Po starnutí UV žiarením (MPa) |
Priemerná pevnosť v ohybe v dôsledku UV starnutie (%) (MPa) |
910 |
820 |
10 |
Strata pevnosti v ohybe bola nameraná ako približne 10 %

Porovnanie výkonu
Výkon výhod |
SMC Poklop |
Železobetónový poklop šachty |
Liatinový poklop šachty |
D dizajnová služba |
>50 |
<10 |
>30 |
Výkon ohňa |
A2, nehorľavé |
A1, výbuch pri vysokej teplote |
A2, nehorľavý |
Konštrukčné zaťaženia |
Vysoká štrukturálna pevnosť produktu |
Nízka pevnosť, hrubý produkt, ktorý sa nedá miešať s oceľovými tyčami |
Vysoká štrukturálna pevnosť produktu |
C odolnosť proti korózii |
Odolnosť voči kyselinám a zásadám, silná odolnosť proti korózii |
Ľahká korózia |
Ľahká korózia |
Hmotnosť |
Svetlo |
Extra ťažké |
hmotnosť |
Inštalovať |
Jednoduché a pohodlné |
Unavený |
Unavený |
Odpor pri skoku |
Žiadny odraz |
Žiadny odraz |
Môže sa odraziť |
Generálna oprava |
Otváranie s ľahkosťou |
Ťažko sa otvára |
Ťažko sa otvára |
Zlomený stav |
Nerozbije sa ani nezlomí |
Komplikovaná zlomenina |
Komplikovaná zlomenina |
