| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
|
ការនាំចេញ PDF |
|
Avatar SMC អនុលោមតាមតម្រូវការនៃ EN124-A15
គម្របចូលប្រើទាំងអស់ត្រូវបានផលិតដោយ SMC
ធន់នឹងផលប៉ះពាល់ និងអាកាសធាតុ
មិនមានតម្លៃសំណល់រឹងពីកំណើត
ជម្រើសចាក់សោ
ធន់នឹងសំណឹក
Uniqe រអិលពហុទិស
ការប្រជុំទម្ងន់ស្រាល បទប្បញ្ញត្តិគ្រប់គ្រងដោយដៃ

EN124 A15 SMC Composite SQUARE គម្រប MANHOLE |
||||||
កូដផលិតផល |
ជម្រះការបើក pxp(មម) |
មូលដ្ឋាន DxD (មម) |
ទំហំគម្រប dxd (មម) |
ជម្រៅ H (មម) |
ទម្ងន់ (គីឡូក្រាម) |
កំពុងផ្ទុក (kN) |
CSF2301 |
៣០០X២៨០ |
360X345 |
320X300 |
40 |
3.6 |
15 |
CSF2302 |
360X360 |
៤៦០x៤៦០ |
៤០០X៤០០ |
40 |
5.5 |
15 |
CSF2303 |
450X300 |
540X390 |
470X320 |
40 |
6 |
15 |
CSF2304 |
450X450 |
540X540 |
470X470 |
40 |
8 |
15 |
CSF2305 |
៤៦០x៤៦០ |
570X570 |
500X500 |
40 |
10 |
15 |
CSF2306 |
៦០០X៤៥០ |
710X560 |
620X470 |
40 |
11 |
15 |
CSF2307 |
560X560 |
៦៧០X៦៧០ |
៦០០X៦០០ |
40 |
13 |
15 |
CSF2308 |
៦០០X៦០០ |
៦៨០X៦៨០ |
៦២០X៦២០ |
40 |
14 |
15 |
CSF2312 |
៧០០X៧០០ |
៩០០X៩០០ |
៧៥០X៧៥០ |
50 |
18 |
15 |
CSF2314 |
៧៥០X៧៥០ |
880X880 |
៨០០X៨០០ |
75 |
28 |
15 |
CSF2315 |
860X560 |
៩៧៥X៦៧៥ |
៩០០X៦០០ |
40 |
23 |
15 |
CSF2317 |
៩០០x៦០០ |
1017X717 |
៩៤០x៦៤០ |
50 |
27 |
15 |
ជម្រើសបន្ថែម៖ កៅស៊ូបិទជិត |សោសុវត្ថិភាព| |
||||||
ការប្រជុំទម្ងន់ស្រាល បទប្បញ្ញត្តិគ្រប់គ្រងដោយដៃ
ស្ថាប័នសាកល្បងភាគីទីបីរបស់យើង៖ LLOYDS BRITISH, ICAS, SGS
សន្ទស្សន៍ប្រតិបត្តិការ Avatar SMC
លំនាំប្រឆាំងនឹងការរអិល

គម្រប Avatar នៃគម្របការចូលប្រើសមាសធាតុសម្រេចបាននូវទីផ្សារឈានមុខគេលើទីផ្សារ Skid Resistance តម្លៃ 89
តារាងខាងក្រោមត្រូវបានបង្កើតឡើងពីទិន្នន័យដែលប្រមូលដោយខោនធី
Surveyors Society និងបង្ហាញពីប៉ារ៉ាម៉ែត្រដែលអាចទទួលយកបាននៅពេលធ្វើតេស្តដោយប្រើ TRRL Pendulum Test ជាទូទៅស្របតាម BS667: ផ្នែក 1:1986
ការធ្វើតេស្តនេះផ្តល់នូវតម្លៃធន់នឹងការរអិល (SRV) សម្រាប់ផ្ទៃនីមួយៗដែលបានធ្វើតេស្ត តម្លៃកាន់តែខ្ពស់ ភាពធន់នឹងការរអិលកាន់តែច្រើន។
តម្លៃ TRRL Pengulum |
ស្ថានភាពផ្ទៃ |
19 និងខាងក្រោម |
គ្រោះថ្នាក់ |
២០-៣៩ |
រឹម |
៤០-៧៤ |
ពេញចិត្ត |
សត្វ ព្រាប ៧៥ |
ពូកែ |
ការធ្វើតេស្តភាពធន់នឹងកាំរស្មីយូវី
តារាងទី 3-1 លក្ខខណ្ឌតេស្តអ៊ុលត្រាវីយូឡឺ ស្តង់ដារប្រភព រយៈពេលនៃការប៉ះពាល់ ASTM G154
តារាង 3-1 លក្ខខណ្ឌតេស្តអ៊ុលត្រាវីយូឡេ
ស្តង់ដារ |
ប្រភព |
Duratlon នៃការប៉ះពាល់ |
ASTM G154a (វដ្តទី 1) |
កាំរស្មី UVA: 340nm |
2,160 ម៉ោង។ |
ASTM G154b (វដ្តទី 1) |
អ័ក្ស Xenon: 340nm |
1,000 ម៉ោង។ |
ASTM G154 (វដ្តទី 3) គ |
UVB: ប្រភេទ 313 |
2,160 ម៉ោង។ |
សង្ខេបលទ្ធផល |
||
កម្លាំង Flexural ជាមធ្យម មុនអាយុកាំរស្មីយូវី (MPa) |
កម្លាំង Flexural ជាមធ្យម បន្ទាប់ពីភាពចាស់នៃកាំរស្មីយូវី (MPa) |
កម្លាំង Flexural ជាមធ្យមដោយសារតែ ភាពចាស់នៃកាំរស្មីយូវី (%) (MPa) |
910 |
820 |
10 |
ការបាត់បង់កម្លាំងបត់បែនត្រូវបានវាស់ប្រហែល 10%

ការប្រៀបធៀបការអនុវត្ត
ការសម្តែង គុណសម្បត្តិ |
គម្រប SMC Manhole |
គម្រប manhole បេតុងពង្រឹង |
គម្រប manhole ដែកដេញ |
ញសេវាកម្មឌីហ្សា |
> 50 |
<១០ |
> 30 |
ការសម្តែងភ្លើង |
A2 មិនងាយឆេះ |
A1, ផ្ទុះនៅសីតុណ្ហភាពខ្ពស់។ |
A2 មិនងាយឆេះ |
បន្ទុករចនាសម្ព័ន្ធ |
កម្លាំងរចនាសម្ព័ន្ធផលិតផលខ្ពស់។ |
កម្លាំងទាប, ផលិតផលក្រាស់, មិនអាចបញ្ចូលគ្នាជាមួយនឹងរបារដែក |
កម្លាំងរចនាសម្ព័ន្ធផលិតផលខ្ពស់។ |
Cភាពធន់នឹងសំណឹក |
ធន់នឹងអាស៊ីត និងអាល់កាឡាំង ធន់នឹងច្រេះខ្លាំង |
ការ corrosion ងាយស្រួល |
ការ corrosion ងាយស្រួល |
ទម្ងន់ |
ពន្លឺ |
ធ្ងន់បន្ថែម |
ទម្ងន់ |
ដំឡើង |
សាមញ្ញនិងងាយស្រួល |
អស់កម្លាំង |
អស់កម្លាំង |
ការតស៊ូលោត |
គ្មានការលោត |
គ្មានការលោត |
អាចលោតបាន។ |
រុះរើ |
បើកដោយភាពងាយស្រួល |
ពិបាកបើក |
ពិបាកបើក |
រដ្ឋខូច |
នឹងមិនបំបែកឬបំបែក |
ការបាក់ឆ្អឹងដែលបានកំណត់ |
ការបាក់ឆ្អឹងដែលបានកំណត់ |
