| ມີໃຫ້: | |
|---|---|
|
ສົ່ງອອກ PDF |
|
Avatar SMC ປະຕິບັດຕາມຂໍ້ກໍານົດຂອງ EN124-A15
ການປົກຫຸ້ມຂອງການເຂົ້າເຖິງທັງຫມົດແມ່ນຜະລິດໂດຍ SMC
ຜົນກະທົບແລະທົນທານຕໍ່ສະພາບອາກາດ
ບໍ່ມີມູນຄ່າການຂູດຮີດ
ທາງເລືອກໃນການລັອກ
ທົນທານຕໍ່ການກັດກ່ອນ
Uniqe ເລື່ອນຫຼາຍທິດທາງ
ກົດລະບຽບການຈັດການຄູ່ມືການປະຊຸມທີ່ມີນ້ໍາຫນັກເບົາ

EN124 A15 SMC Composite SQUARE MANHOLE COVER |
||||||
ລະຫັດສິນຄ້າ |
ລຶບລ້າງການເປີດ pxp(ມມ) |
ເໜືອຖານ DxD (ມມ) |
ຂະໜາດໜ້າປົກ dxd (ມມ) |
ຄວາມເລິກ H (ມມ) |
ນ້ຳໜັກ (ກິໂລ) |
ກຳລັງໂຫຼດ (kN) |
CSF2301 |
300X280 |
360X345 |
320X300 |
40 |
3.6 |
15 |
CSF2302 |
360X360 |
460X460 |
400X400 |
40 |
5.5 |
15 |
CSF2303 |
450X300 |
540X390 |
470X320 |
40 |
6 |
15 |
CSF2304 |
450X450 |
540X540 |
470X470 |
40 |
8 |
15 |
CSF2305 |
460X460 |
570X570 |
500X500 |
40 |
10 |
15 |
CSF2306 |
600X450 |
710X560 |
620X470 |
40 |
11 |
15 |
CSF2307 |
560X560 |
670X670 |
600X600 |
40 |
13 |
15 |
CSF2308 |
600X600 |
680X680 |
620X620 |
40 |
14 |
15 |
CSF2312 |
700X700 |
900X900 |
750X750 |
50 |
18 |
15 |
CSF2314 |
750X750 |
880X880 |
800X800 |
75 |
28 |
15 |
CSF2315 |
860X560 |
975X675 |
900X600 |
40 |
23 |
15 |
CSF2317 |
900x600 |
1017X717 |
940x640 |
50 |
27 |
15 |
ທາງເລືອກເພີ່ມເຕີມ: ຢາງຜະນຶກ |ລັອກຄວາມປອດໄພ| |
||||||
ກົດລະບຽບການຈັດການຄູ່ມືການປະຊຸມທີ່ມີນ້ໍາຫນັກເບົາ
ຫນ່ວຍງານທົດສອບພາກສ່ວນທີສາມຂອງພວກເຮົາ: LLOYDS BRITISH, ICAS, SGS
ດັດຊະນີປະສິດທິພາບ SMC Avatar
ຮູບແບບຕ້ານການເລື່ອນ

ຮູບແທນຕົວຂອງການປົກຫຸ້ມຂອງການເຂົ້າເຖິງແບບປະສົມໄດ້ບັນລຸມູນຄ່າການຕໍ່ຕ້ານ Skid ຊັ້ນນໍາຂອງ 89
ຕາຕະລາງຂ້າງລຸ່ມນີ້ໄດ້ຖືກພັດທະນາຈາກຂໍ້ມູນທີ່ເກັບກໍາໂດຍຄາວຕີ້
ສະມາຄົມນັກສໍາຫຼວດແລະສະແດງໃຫ້ເຫັນເຖິງຕົວກໍານົດການທີ່ຍອມຮັບໄດ້ເມື່ອທົດສອບໂດຍໃຊ້ TRRL Pendulum Test ໂດຍທົ່ວໄປໂດຍສອດຄ່ອງກັບ BS667: ສ່ວນ 1: 1986.
ການທົດສອບນີ້ສະຫນອງຄ່າຄວາມຕ້ານທານກັບການເລື່ອນ (SRV) ສໍາລັບແຕ່ລະດ້ານການທົດສອບທີ່ມີຄ່າສູງກວ່າຄວາມຕ້ານທານການເລື່ອນຫຼາຍກວ່າ.
ຄ່າ TRRL Pengulum |
ສະພາບຂອງພື້ນຜິວ |
19 ແລະຂ້າງລຸ່ມນີ້ |
ອັນຕະລາຍ |
20-39 |
ຂອບ |
40-74 |
ເປັນທີ່ພໍໃຈ |
ນົກ ເຂົາ75 |
ດີເລີດ |
ການທົດສອບຕ້ານ UV
ຕາຕະລາງ 3-1 ເງື່ອນໄຂການທົດສອບ Ultravioler ມາດຕະຖານ Source ໄລຍະເວລາຂອງການຮັບແສງ ASTM G154
ຕາຕະລາງ 3-1 ເງື່ອນໄຂການທົດສອບ Ultraviolet
ມາດຕະຖານ |
ທີ່ມາ |
Duratlon ຂອງ Exposure |
ASTM G154a (ວົງຈອນ 1) |
UVA: 340nm |
2,160 ຊົ່ວໂມງ |
ASTM G154b (ວົງຈອນ 1) |
Xenon Arc: 340nm |
1,000 ຊົ່ວໂມງ |
ASTM G154(Cycle 3)c |
UVB: ປະເພດ 313 |
2,160 ຊົ່ວໂມງ |
ສະຫຼຸບຜົນໄດ້ຮັບ |
||
ຄວາມເຂັ້ມແຂງ Flexural ສະເລ່ຍ ກ່ອນທີ່ຈະອາຍຸ UV (MPa) |
ຄວາມເຂັ້ມແຂງ Flexural ສະເລ່ຍ ຫຼັງຈາກ UV aging (MPa) |
ຄວາມເຂັ້ມແຂງ Flexural ສະເລ່ຍເນື່ອງຈາກ UV aging(%) (MPa) |
910 |
820 |
10 |
ການສູນເສຍຄວາມເຂັ້ມແຂງ flexural ໄດ້ຖືກວັດແທກໄດ້ປະມານ 10%

ການປຽບທຽບປະສິດທິພາບ
ການປະຕິບັດ ຂໍ້ດີ |
ການປົກຫຸ້ມຂອງ SMC Manhole |
ການປົກຫຸ້ມຂອງຄອນກີດເສີມ |
ການປົກຫຸ້ມຂອງ manhole ທາດເຫຼັກ |
D ບໍລິການອອກແບບ |
>50 |
<10 |
>30 |
ປະສິດທິພາບໄຟ |
A2, ບໍ່ຕິດໄຟ |
A1,ລະເບີດຢູ່ໃນອຸນຫະພູມສູງ |
A2, ບໍ່ຕິດໄຟ |
ການໂຫຼດໂຄງສ້າງ |
ຄວາມເຂັ້ມແຂງໂຄງສ້າງຜະລິດຕະພັນສູງ |
ຄວາມເຂັ້ມແຂງຕ່ໍາ, ຜະລິດຕະພັນຫນາ, ບໍ່ສາມາດປະສົມກັບແຖບເຫຼັກ |
ຄວາມເຂັ້ມແຂງໂຄງສ້າງຜະລິດຕະພັນສູງ |
C ຄວາມຕ້ານທານຕໍ່ການກັດກ່ອນ |
ການຕໍ່ຕ້ານອາຊິດແລະດ່າງ, ການຕໍ່ຕ້ານ corrosion ທີ່ເຂັ້ມແຂງ |
corrosion ງ່າຍ |
corrosion ງ່າຍ |
ນ້ຳໜັກ |
ແສງສະຫວ່າງ |
ໜັກພິເສດ |
ນ້ຳໜັກ |
ຕິດຕັ້ງ |
ງ່າຍດາຍແລະສະດວກ |
ເມື່ອຍ |
ເມື່ອຍ |
ໂດດຕໍ່ຕ້ານ |
ບໍ່ມີ bounce |
ບໍ່ມີ bounce |
ສາມາດ bounce |
ປັບປຸງ |
ເປີດຢ່າງງ່າຍດາຍ |
ຍາກທີ່ຈະເປີດ |
ຍາກທີ່ຈະເປີດ |
ສະພາບທີ່ແຕກຫັກ |
ຈະບໍ່ແຕກ ຫຼືແຕກ |
commented ກະດູກຫັກ |
commented ກະດູກຫັກ |
