| Dostupnost: | |
|---|---|
|
Export PDF |
|
Avatar SMC Splňuje požadavky normy EN124-A15
Všechny přístupové kryty jsou vyráběny v SMC
Odolné vůči nárazům a povětrnostním vlivům
Žádná vlastní hodnota šrotu
Možnost zamykání
Odolný proti korozi
Jedinečný vícesměrný skluz
lehká váha splňující předpisy pro ruční manipulaci

EN124 A15 SMC KOMPOZITNÍ KRYT ČTVRTOVÉHO ŠACHTY |
||||||
KÓD PRODUKTU |
JASNÉ OTEVŘENÍ pxp (mm) |
NA ZÁKLADNĚ DxD (mm) |
VELIKOST KRYTU dxd (mm) |
HLOUBKA H (mm) |
Hmotnost (kg) |
Načítání (kN) |
CSF2301 |
300X280 |
360X345 |
320X300 |
40 |
3.6 |
15 |
CSF2302 |
360X360 |
460X460 |
400X400 |
40 |
5.5 |
15 |
CSF2303 |
450X300 |
540 x 390 |
470 x 320 |
40 |
6 |
15 |
CSF2304 |
450X450 |
540X540 |
470X470 |
40 |
8 |
15 |
CSF2305 |
460X460 |
570X570 |
500X500 |
40 |
10 |
15 |
CSF2306 |
600X450 |
710 x 560 |
620X470 |
40 |
11 |
15 |
CSF2307 |
560X560 |
670X670 |
600X600 |
40 |
13 |
15 |
CSF2308 |
600X600 |
680X680 |
620X620 |
40 |
14 |
15 |
CSF2312 |
700X700 |
900X900 |
750X750 |
50 |
18 |
15 |
CSF2314 |
750X750 |
880 x 880 |
800X800 |
75 |
28 |
15 |
CSF2315 |
860 x 560 |
975 x 675 |
900X600 |
40 |
23 |
15 |
CSF2317 |
900x600 |
1017X717 |
940 x 640 |
50 |
27 |
15 |
Volitelné doplňky: Gumové těsnění „Bezpečnostní uzamykání“. |
||||||
lehká váha splňující předpisy pro ruční manipulaci
Naše testovací orgány třetích stran: LLOYDS BRITISH, ICAS, SGS
Index výkonu Avatar SMC
Protiskluzový vzor

Avatarový kryt kompozitních přístupových krytů dosáhl nejvyšší hodnoty protismykové odolnosti na trhu 89
Níže uvedená tabulka byla vytvořena z údajů shromážděných krajem
Surveyors Society a ilustruje přijatelné parametry při testování pomocí TRRL Pendulum Test v obecném souladu s BS667:část 1:1986
Tento test poskytuje hodnotu protiskluznosti (SRV) pro každý testovaný povrch. Čím vyšší hodnota, tím větší odolnost proti skluzu.
Hodnota TRRL Pengulum |
Stav Povrchu |
19 a níže |
Nebezpečný |
20-39 |
Okrajový |
40-74 |
Vyhovující |
Holubice75 |
Vynikající |
Test odolnosti vůči UV záření
Tabulka 3-1 Ultrafialové testovací podmínky Standardní zdroj Doba expozice ASTM G154
Tabulka 3-1 Podmínky ultrafialového testu
Norma |
Zdroj |
Trvání expozice |
ASTM G154a (1. cyklus) |
UVA: 340 nm |
2 160 hodin |
ASTM G154b (1. cyklus) |
Xenonový oblouk: 340nm |
1000 hodin |
ASTM G154 (cyklus 3)c |
UVB: Typ 313 |
2 160 hodin |
Souhrn výsledků |
||
Průměrná pevnost v ohybu Před UV stárnutím (MPa) |
Průměrná pevnost v ohybu Po stárnutí UV zářením (MPa) |
Průměrná pevnost v ohybu díky UV stárnutí (%) (MPa) |
910 |
820 |
10 |
Ztráta pevnosti v ohybu byla naměřena přibližně 10 %

Porovnání výkonu
Výkon výhod |
SMC poklop |
Železobetonový poklop šachty |
Litinový poklop šachty |
D designová služba |
>50 |
<10 |
>30 |
Požární výkon |
A2, nehořlavý |
A1, výbuch při vysoké teplotě |
A2, nehořlavý |
Konstrukční zatížení |
Vysoká strukturální pevnost produktu |
Nízká pevnost, tlustý produkt, který nelze smíchat s ocelovými tyčemi |
Vysoká strukturální pevnost produktu |
C odolnost proti korozi |
Odolnost vůči kyselinám a zásadám, silná odolnost proti korozi |
Snadná koroze |
Snadná koroze |
Hmotnost |
Světlo |
Extra těžký |
hmotnost |
Instalovat |
Jednoduché a pohodlné |
Unavený |
Unavený |
Odpor skoku |
Žádný odskok |
Žádný odskok |
Může se odrazit |
Generální oprava |
Otevírání s lehkostí |
Obtížné otevírání |
Obtížné otevírání |
Rozbitý stav |
Nerozbije se ani nezlomí |
Zavázaná zlomenina |
Zavázaná zlomenina |
